Scroll Top

O nás

Naša firma vznikla hlavne vďaka nadobudnutiu zručnosti a skúsenosti za 25 rokov praxe vykonávanej v tomto odvetví.  Ponúkame širokú škálu možností prezentovania vašej spoločnosti a produktu či už v digitálnej alebo materiálnej forme. Chceme zvýšiť kvalitu, ale aj kvantitu ponúkaných výrobkov v závislosti rastu produktivity práce a vedecko-technického pokroku.

"Našim cieľom je poskytnúť odborné a kvalitné služby v oblasti reklamy a marketingu"

V našej spoločnosti pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne podľa jeho potrieb a požiadaviek. Dbáme nato, aby bola zákazníkovi poskytnutá  Podľa požiadaviek zákazníka odporučíme najlepšie riešenie realizácie.

Ponúkame komplexné zabezpečenie služieb v oblasti reklamy, od prípravy grafiky, samotnej tlače a výroby reklamného produktu až po doplnkové služby. Podľa požiadaviek zákazníka odporučíme najlepšie riešenie realizácie.

V našej spoločnosti používame výhradne kvalitné a profesionálne overené produkty od našich renovovaných dodávateľov. Našou prioritou je poskytnúť kvalitný finálny produkt podľa požiadaviek zákazníka v čo najkratšom termíne.

HIstória

Január 2005

Založenie a začiatok pôsobenia firmy VONS-M s.r.o..

Február 2023

Presťahovanie sa do nových priestorov na Hattalovej ulici z dôvodu väčšej priestorovej plochy a tým aj možnosti efektívnejšej výroby a inovácie strojov.